Оплата, доставка, гарантії

Трохи про наболіле — немає ніякого Держзнаку в Україні, немає і все! Він був, але в СРСР. Мало того, навіть Держзнак не займається освітніми документами. Ті брехуни (шахраї), які зі сторінок своїх барвистих ресурсів намагаються Вам про це розповідати просто навіть не хочуть знати елементарних речей, але при цьому отримувати гроші, друкуючи підроблені скоринки на власних принтерах удома в підвалі, наслюнявивши приклеювану голограму, а потім запечатавши у целофан (заламінувавши). Хто бажає купити диплом такої якості?

Звичайно, оскільки їм байдужа подальша доля щасливого власника свіжонадрукованого документа, люди ці не згадають про те, що всі документи освітньої сфери України, від шкільних до професорських, потрапляють і легко перевіряються усіма службами через загальнодоступну Національну Базу Моніторингу Автентичності освітніх документів України info.edbo.gov.ua. Більш докладніше Ви можете прочитати про це в статті «Купити проведений диплом — методи реєстрації в реєстрі». Замовник повинен, просто зобов’язаний знати правду, щоб потім орієнтуватися і правильно вибирати методи і рівні застосування набутих документів. Адже не є таємницею, що завдання ми всі ставимо перед собою неординарні, що йдуть в ногу не тільки з меркантильними інтересами, а й часто з необхідністю забезпечення безпеки та впевненості в будівництві завтрашнього дня.

Оплата та доставка

Шановні покупці, зі всіма нестандартними питаннями оплати та доставки (у 2001 році диплом кандидата наук вручався ювіляру, на прохання його дітей, безпосередньо на вшануванні річниці 70-річчя, з трапа вертольота, що опустився на заздалегідь підготовлену площадку, під гучні оплески присутніх і оркестровий марш ) просимо Вас, звертайтеся будь ласка в письмовій формі, заповнивши форму питання, яка знаходиться на всіх сторінках сайту. Зателефонувавши за вказаними телефонами оператори негайно зв’яжуть Вас з керівництвом проекту.

У зв’язку з тим, що наші клієнти, а також представники персоналізованої доставки компанії знаходяться в різних регіонах не тільки України та СНД, але й інших країн, ми ось уже не один рік в позитивному ключі розглядаємо індивідуальні умови оплати нашої праці, а також доставки дипломів для кожного бажаючого застосувати якісь нестандартні рішення. Наприклад, громадяни Індії приймають виключно оплату бартером (наші співвітчизники не виняток), причому спочатку вимірюють у крокодилячій шкірі і черепахових яйцях. Ви можете не соромлячись надсилати нам свої пропозиції з умовами співпраці. Ми ж, зі свого боку, практикуємо гарантовані умови широких пільг і знижок для постійних клієнтів та оптових покупців, як усередині України, так і за її межами.

У багатьох містах України у нас відкриті і працюють представництва, що дозволили розвинути індивідуальну систему доставки документів, виключивши можливість поширення третім особам інформації про замовників — діячів науки, культури, бізнесу і політики, громадських діячів, їх дітей та домочадців, тещ та сестер їхніх дружин.

Практикується доставка документів післяплатою, через кур’єрські служби СНД і України — Cargo Express Ltd, український Проф Кур’єр, Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел, тобто можливе здійснення повної оплати за фактом отримання документа на руки та перевірки його справжності як бланкової продукції, так і через системи моніторингу державної служби info.edbo.gov.ua, де послуга надається на протязі трьох хвилин (перевірка даних будь-яких освітніх документів).

Гарантії

У нас дуже великий досвід роботи у сфері оформлення дипломів, інших документів освітнього характеру, їх легалізації за кордоном, нострифікації, перекладу при надходженнях на інші форми навчання в далеке зарубіжжя і так далі. Багато років, за родом своєї діяльності, ми допомагаємо людям влаштуватися на нову високооплачувану роботу, змінити на краще, розширити горизонти і перспективи подальшого життєвого облаштування. Нас поважають, цінують, довіряють і дякують.

Звичайно, це зміцнює репутацію, в чому можна безаппеляционно переконатися, вивчивши багаторічні томи та історії коментарів у різних інтернет блогах, форумах і навіть специфічних ресурсах, де наводяться резюме і ради, в яких ми повноправно ось вже багато років фігуруємо виключно як надійні партнери в діловодстві , помічники та консультанти. Ні для кого не є таємницею, що у світовій мережі, ресурси ошуканців і шахраїв швидко потрапляють у немилість як користувачів, так і пошукових систем. Ми ж беззмінно, ось вже сім років займаємо лідируючі мережеві позиції як в країні, так і по СНД.

Знаючи і цінуючи менталітет наших співвітчизників, довіра до «Ближнього» — довіряй, але перевіряй, ми згодні з тим, що замовник має вагомі підстави пропонувати свої умови і варіанти роботи з нами. Безумовно, цивілізовані умови. Тому ми готові терпляче вислуховувати і розглядати як сумніви різного характеру потенційних покупців, так і їх численні пропозиції по оплаті і доставці дипломів, атестатів та інших паперів.