Дипломи нового зразка 2015+

З 2015 року керівникам вищих навчальних закладів України урядом країни доручено самостійно ввести форми документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатка до них. Тобто відтепер в нашій державі будь-який окремо взятий ВНЗ зможе і навіть зобов’язаний видавати документи власного оформлення, звісно, заздалегідь узгодженого з експертними комісіями Міністерства освіти і науки. Це право надав закон «про вищу освіту», прийнятий у 2015 році, що передбачає в одному зі своїх тез самостійне виготовлення та видачу дипломів про вищу освіту.

Маховики запрацювали.
Вже у 2016 році майже всі навчальні організації країни, що видають своїм випускникам дипломи вищої освіти, з успіхом перейшли до нової форми спілкування зі студентами, які добилися за результатами випускних іспитів права отримання документального підтвердження пройденого навчання у ВНЗ. Повсюдно відбувається відмова від практики видачі пластикових дипломів, оскільки експертами він визнаний невідповідним загальносвітовим нормам (ні в одній країні світу вищі навчальні заклади не видають своїм випускникам пластикові картки).
Дипломи відтепер, дотримуючись рекомендацій міністерства освіти і науки, тяжіють до паперових форм, з захищеністю інформативної частини документа виключно за допомогою моніторингу державного інформаційного порталу питань освіти, що включає в себе функцію перевірок достовірності освітніх документів України info.edbo.gov.ua.

В принципі, система особливо не змінилася. Єдиний і, мабуть, основний нюанс — відтепер абсолютно всі контролюючі органи будуть звертати свій погляд саме в ресурси цієї бази, оскільки тільки вона зможе підтвердити справжність документу.
Одже, ВНЗ тепер можуть змінювати зразки дипломів хоч щороку. Головна коньюктурна умова для цих організацій — максимальна вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходу громадян.

Оскільки дана директива скасувала загальну розмитість практики узагальненості документів суворої звітності, що видаються в країні — застосування в пластиковому документознавстві відсутність оригіналів підписів ректорів ВНЗ, оригіналів печатки, тільки лише їх зменшених копій, увесь упор змістовності і захисту диплома від підробок, а так само фальсифікації покладено саме на державний електронний портал.
Даний факт наклав відбиток і на можливість співпраці клієнтів з нашими представниками, які надають послуги по видачі фіксованих в Держ.реєстрі документів суворої звітності.

З 2016 року послуга «ПОВНИЙ ОРИГІНАЛ» датована 2016 і далі роками, в силу технічних особливостей, можлива виключно з поправкою — «ПОВТОРНО». Тобто до видачі готується комплект документів, що проходить в електронному вигляді як відновлений, натомість раніше загубленому.
На сьогоднішній день тільки таким чином ми можемо надати папери, підтверджені в державному електронному реєстрі, а так само оформлені на бланках підприємств, які видавали їх у нинішньому фіксованому потоці паперів суворої звітності. Дана схема виключає можливі неприємності їх власникам, підтверджуючи замкнутий цикл захищеності документу — проходження по базі і відповідність бланків організацій, що їх видавали.
Працюємо напружено, працюємо для Вас.