Купити проведений диплом

Що означає купити проведений диплом або кажучи іншими словами отримати на руки справжній диплом, занесений до реєстру? Це означає, що клієнт отримує повноцінний документ, занесений до офіційного державного реєстру дипломів про вищу або середню освіту, а не простий папірець. Давайте розберемося, чи можна купити диплом з проводкою? Забігаючи на перед хочеться зауважити, що це цілком реально і дочитавши цей матеріал до кінця Ви в цьому переконаєтеся, але варто бути обережним, оскільки на сьогоднішній день багато компаній пропонують подібного роду послугу, а на ділі далеко не всі здатні її виконати.

Проведений диплом
Методи реєстрації документів в реєстрі

Українська система контролю над освітніми документами суворої звітності кардинально відрізняється від російських доморослих схем. Росія, країна царів і дворян, застосовує донині традиційну номенклатурну чиновницьку схему, що значно обмежує можливості охочих купити диплом із занесенням до реєстру. Україна, пішовши на поводу у Європи, виключила зі сценарію як реєстрації, так і подальші перевірки достовірності документів, цілий ешелон дармоїдів-бюрократів, крючкотворцiв, які в Росії підписують і перенаправляють конверти із запитом, потім несуть їх по довгих коридорах людям, що не щадять язика для наклейки марок при відправці цих конвертів в чергові інстанції з тим же поголів’ям і функціональністю бюрократів наступної ланки. Ця багатолика піраміда перетворює покупку проведеного диплома в Сізіфову працю, вже в молоді роки прищеплюючи людям огиду до бюрократів.

В Україні не доводиться чекати підписів і чиїх-небудь дозволів. Тут нічого не засекречується та інформацію може отримати будь-який громадянин світової мережі, зайшовши на сторінки загальнодоступної національної української бази моніторингу автентичності освітніх документів info.edbo.gov.ua. Перебуваючи за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка 3, займаючи всього лише два поверхи непоказної адміністративної будівлі, трохи більше 30 осіб, непідкупних службовців на чолі з беззмінним лідером Єфімчук Наталею Василівною взяли на себе роль хранителів музею слави освітнього фонду цілої країни.

Саме до цих людей стікаються всі інформаційні потоки держави, пов’язані з проводкою диплома, тобто аспірантури, загальноосвітні школи, Вузи країни, медичні коледжі і навіть ПТУ ЖКГ щорічно передають цим славним людям інформацію про своїх випускників. Після чого прізвища цих випускників потрапляють у ту саму базу, а також під друкарський верстат одній з друкарень консорціуму «Астек» підприємства ПК «Україна». Саме один з відділів «Освіти» курирує друк і поіменне заповнення українських освітніх документів, що виготовляються на пластикових носіях, мають захищеність неймовірного рівня складності. Подолати таку схему можуть далеко не всі компанії, що працюють в даній області. Тому багато хто, пропонуючи купити проведений диплом або придбати диплом на оригінальному бланку (ГОЗНАК), завідомо обманюють своїх клієнтів.

Купити диплом із занесенням до реєстру
міждержавні відмінності

Україна, кардинально відрізняється від російської схеми, де безпосередньо в навчальних закладах, тобто місцях, хто завгодно і коли завгодно, а іноді навіть чим завгодно заповнює порожні бланки суворої звітності (скоринки). У Незалежній, як Ви зрозуміли, документи друкуються поіменно, порожніх їх просто не буває. Кожен випускник якого завгодно державного навчального закладу України через базу «Освіта» перевіряється на протязі трьох хвилин. Рекомендуємо переконатися, попередньо скориставшись нашою пропозицією купити диплом із занесенням до реєстру, тобто проведений диплом.

Купити справжній диплом

Як вже стало ясно з цього короткого лікнепу, в обох країнах Росії та Україні все вирішує людський фактор. В Україні це ті самі «освітовці», з легкої руки яких як громадянин, так і не громадянин країни, по одиночці або цілою сім’єю, рідше кланом може закінчити що завгодно і в якому завгодно році. Потім, полетівши у космос, висунути язика і сказати: Та нічого я не закінчував, це мені хлопці з «Освіти» допомогли.

У Росії ж такої бази немає. Точніше вона є, але доступна тільки НКВД, яке свято дотримує секрети гвинтиків, шпунтіків, Джеймсів Бондів, Феліксів Едмундовичив та інших перспективних для держави особистостей. Тому перевірка освітніх документів замикається безпосередньо на установі, в яке надсилається письмовий запит. Як наслідок, організація, яка має доступ до документів в Росії, співпрацює з сформованим чітко визначеним списком установ (це ми про себе) і тільки в такій організації дійсно можна купити проведений диплом.

І ще як P.S.
Хотілося б зауважити, що в рамках країн СНД освітні документи мають вільне безперешкодне ходіння, яке не потребує додаткових сертифікацій, нострифікації, Монетизацій і утилізацій, тобто не вірте чиновницькій маячні, а зіткнувшись з такою ситуацією, вимагайте пред’явлення законних підстав (задокументованих інструкцій та указів). З 2007 року велика частина європейських країн погодилася на пом’якшення норм до прийняття в діловодство документів країн СНД.