Гаряча лінія — Атестат 2024

Про Українську загальнодоступну національну базу моніторингу і перевірки достовірності освітніх документів, а так само їх змістовної частини info.edbo.gov.ua говорити не доводиться — це бар’єр, через який можливо переступити виключно володареві оригінальних, справжніх паперів.

Особливо ретельно проходять перевірки папери, що подаються на розгляд до ВНЗ, інші організації таких відомств як МВС, авіаційні, медичні, найчастіше паливно-енергетичні. Безумовно, в першому ешелоні цих тотальних перевірок виявляються претенденти на працевлаштування або навчання за кордоном, де в обов’язковому порядку вони нострифікуються під шаблони місцевих законодавств.

За нашу десятирічну (навіть більше) практику так жоден з випускників шкіл або його батько, який недалеко пішов розумово, просто не змогли дати виразної, а тим паче логічної відповіді: з якою метою вони хочуть купити атестат про закінчення 11 класів, виконаний на підробленому, а відповідно не внесеному до бази info.edbo.gov.ua, бланку і як вирок не здатний пройти тієї самої головної трихвилинної перевірки з використанням цієї чудової бази — розхожим методом перевірки претендента на зарахування до штату власних служб безпеки, відділів кадрів і просто передбачливих роботодавців, а також приймальних комісій всіх без винятку освітніх установ України.
Зате дешевше…

Сказати по честі — саме питання, пов’язані з оформленням атестатів про середню освіту змушують давати розгорнуті відповіді і пояснення. Найчастіше причиною цьому — бажання вже вчорашніх школярів, а часто і їх батьків, обдурити всіх і все на світі, але виходить, що самих себе…

Для чого необхідний атестат? Студенти — двієчники купують дипломи, повірте часто, тільки для того, щоб показати батькам — ось мовляв, довчився. А потім, якщо той диплом липовий, не проведений (див. купити проведений диплом — методи реєстрації в реєстрі), йдуть благополучно розвантажувати вагони. Зовсім же молодикові, випускнику школи обманювати нікого, крім самого себе. З атестатом люди думають продовжити життя, її творчі починання — відучитися у ВНЗ, може за кордоном, працевлаштуватися і так далі.

Ні для кого не є таємниця, що зараз практично у всіх установах, які мають відділи кадрів, як Держ. так і приватного показника, персонал цих служб чітко проінструктований правоохоронними органами про необхідність моніторингу та контролю новоприбулих на навчання або робочі місця, тобто рано чи пізно документи проходять ретельну перевірку як на справжність змістовної частини, так і на предмет фальсифікації бланків-носіїв. І якщо сьогодні у відділі кадрів є знайома тітонька — не факт, що завтра її не підсидять і зміна, що прибула, не влаштує тотальної перевірки, забезпечивши потім власникові дешевого (підробленого) документа крах кар’єри та усіх мрій, а нам головний біль, тому що як правило люди, купивши за власним бажанням дешеву підробку, не цінують ні себе, ні оточуючих, потім без жодного докору сумління вказують пальцем на тих, у кого набували підроблені документи.

Ось така вона — правда. Не фальшиві, легальні документи, звісно ж не просто вимагають передоплати, вони ще й самі по собі недешеві. Як правило, такі документи не можуть бути оформлені на будь-яку установу — той, хто Вам це пообіцяє шахрай, тобто брехун. Величезне значення має регіон, реєстрацію якого проходитиме документ. За новими правилами оформлення, код регіону занесений безпосередньо в дані, цифрове маркування бланків.

Оскільки ми готові до виконання оформлення будь-якого рівня складності освітніх документів, все, що хочеться додати до вищесказаного — робіть свій вибір з урахуванням логіки і можливостей, а так само перспектив, що відкриваються.